یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153979031
سرپرست فرمانداری اشکذر عنوان کرد:

ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی متمرکز و طبقه بندی شده از شهدا شهرستان


هادی هادی نسب با بیان اینکه باید برای برنامه های حوزه ایثار و شهادت شهرستان اشکذر برنامه ریزی مدون و مشخص داشت بر جمع اوری آمار و اسناد شهدا در قالب بانک اطلاعاتی متمرکز و طبقه بندی شده تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با سرپرست فرمانداری اشکذر میزبان رضایتمندی ارباب رجوع این سازمان در دستگاه های اجرایی و سامانه سامد استانداری را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: موفقیت نسبی که در این زمینه و در جامعه هدف یعنی جانبازان ،ایثارگران و خانواده شهدا به دست آمده، به خاطر حضور مستمر مدیر و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در شهرستان ها و دیدار چهره به چهره با جامعه هدف بوده است.


احمد ابراهیمی حل مسائل و مشکلات ایثارگران را رویکرد این سازمان در مناطق مختلف استان دانست و افزود: در این راستا بازدیدهای مستمری در قالب طرح سپاس از جامعه هدف ایثارگری صورت گرفته و تداوم دارد.


وی به ساماندهی گلزار شهدا شهرستان اشکذر اشاره و ادامه داد: اعتبارات اختصاص داده شده به گلزارهای شهدا شهرستان در سال های گذشته بسیار ناچیز بوده و باید تلاش کرد تا با همکاری مجموعه فرمانداری شهرستان این اعتبارات را افزایش داد تا هر چه زودتر شاهد اتمام آن باشیم.


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان رسیدگی به وضعیت سلامت جانبازان و افزایش تولیدات صداوسیما با محوریت برنامه های شهدا را از اولویت های این سازمان در سال جدید دانست.


ابراهیمی به راه اندازی سال گذشته نرم افزار جامع شهدا در استان اشاره و تاکید کرد: این نرم افزار در بازار در دسترس همگان قرار دارد و شایسته است دستگاه های دولتی ضمن استفاده از این نرم افزار جامع در ابتدای جلسات، به نحو شایسته ای آن را به مردم معرفی کنند.


سرپرست فرمانداری اشکذر بر ایجاد بانک اطلاعاتی متمرکز و طبقه بندی شده از آمار و اسناد شهدا شهرستان تاکید کرد.


هادی هادی نسب با بیان اینکه باید از ابتدای سال برای برنامه های حوزه ایثار و شهادت شهرستان برنامه ریزی مدون و مشخصی داشت افزود: در نظر گرفتن زمان و مکان مناسب برای برگزاری یادواره شهدا شهرستان و سرکشی به خانواده شهدا در قالب اکیپ های مشخص از جمله این برنامه هاست که باید مورد توجه قرار گیرد.


وی خاطر نشان کرد: جدیت در پیگیری برنامه حوزه ایثار و شهادت باید با محوریت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان باشد و مجموعه فرمانداری آمادگی دارد تا در جهت برطرف کردن مسائل و مشکلات پیش رو این حوزه آماده و پاسخگو باشد.


سرپرست فرمانداری اشکذر به موضوع واگذاری زمین به ایثارگران شهرستان اشاره و برگزاری جلسه مشترک با حضور دستگاه های ذیربط جهت رسیدگی هر چه زودتر به آن تاکید کرد.

 

 

 آدرس کوتاه :