یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153425359
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر عنوان کرد:

ضرورت ثبت اطلاعات کالاهای موجود در انبارهای شهرستان در سامانه جامع انبارها


محمد شیبانی در آخرین جلسه قاچاق کالا و ارز این شهرستان سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا را ابزار مهمی در جهت جلوگیری از قاچاق کالا و ارز دانست و بر ضرورت ثبت اطلاعات کالا های موجود در انبارهای نگهداری در شهرستان در این سامانه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر در آخرین جلسه قاچاق کالا و ارز این شهرستان سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا را ابزار مهمی در جهت جلوگیری از قاچاق کالا و ارز دانست.

 

محمد شیبانی با بیان اینکه در اجرای این سامانه کلیه کالاهای موجود در انبارها شناسه دار می شوند، برلزوم ثبت اطلاعات کالا های موجود در انبارهای نگهداری در شهرستان در این سامانه تاکید کرد.

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور منظم اعضا در جلسات قاچاق کالا و ارز شهرستان اشکذر خاطر نشان کرد: تسریع در بررسی پرونده ها ، ایجاد گشت های منظم و هدفدار، همچنین بررسی به موقع گزارش ها از مسائل مهم در حوزه قاچاق کالا و ارز می باشد که در سال 97 به بهترین شکل ممکن توسط اعضا صورت گرفت و ابراز امیدواری کرد این روند در سال جدید نیز تداوم خواهد داشت.

 

در پایان هر یک از دستگاه های عضو، آخرین اقدامات انجام شده در حوزه قاچاق کالا و ارز در شهرستان را ارائه و در خصوص دستور کار جلسات در سال جدید بحث و تبادل نظر شد.

 

 

 

 آدرس کوتاه :