یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153565677
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

ضرورت جذب جوانان با انگیزه در ارتقاء فعالیت های حوزه خبر شهرستان


محمدعلی شاه حسینی گفت:باشگاه خبرنگاران جوان با گستره خیلی خوبی که دارا است با جذب جوانان با انگیزه بالا می تواند در شناسایی و همچنین به کارگیری آن ها در معرفی هر چه بهتر شهرستان موثر واقع شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، مدیر باشگاه خبرنگاران جوان استان یزد در دیدار با فرماندار اشکذر به راه اندازی دفاتر خبری باشگاه در شهرستان ها اشاره و گفت: در حال حاضر دفاتر خبری در شهرستان های اردکان، میبد و بافق راه اندازی شده و مقدمات راه اندازی دفاتر سایر شهرستان ها در دستور کار قرار گرفته است.

 

علی امینی خاطر نشان کرد: در دفاتر خبری باشگاه علاوه بر رسالت اصلی که پوشش اخبار مکتوب است، به جوانان علاقمند در زمینه خبرنگاری آموزش های عملی و تخصصی نیز داده می شود.

 

وی در خصوص نحوه فعالیت این دفاتر در شهرستان ها گفت: پس از شروع به کار دفتر خبر، نسبت به اعلان فراخوان عمومی در سطح شهرستان اقدام و علاقمندان در این زمینه ضمن ثبت نام در رشته های مرتبط با حوزه مورد علاقه خود در کلاس هایی که در مرکز همان شهرستان و با حضور اساتید مجرب از صداو سیما برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

 

امینی معرفی هر چه بهتر شهرستان در سطح کلان کشور و در حوزه های مختلف در قالب رسانه ملی و ظهور جوانان مستعد و علاقمند در این زمینه را از جمله مهمترین مزیت های راه اندازی دفاتر خبری باشگاه خبرنگاران جوان در شهرستان ها دانست.

 

فرماندار اشکذر آموزش و یادگیری مهارت های مرتبط با حرفه خبرنگاری را در ارتقاء فعالیت های حوزه خبر مهم ارزیابی کرد و گفت: باشگاه خبرنگاران جوان با گستره خیلی خوبی که دارا است با جذب جوانان با انگیزه بالا می تواند در شناسایی و همچنین به کارگیری آن ها در معرفی هر چه بهتر شهرستان موثر واقع شود.

 

محمدعلی شاه حسینی با اشاره به اینکه از هرگونه حمایت و همکاری برای راه اندازی دفتر خبری باشگاه خبرنگاران جوان در شهرستان اشکذر دریغ نخواهد کرد اظهار داشت: راه اندازی این دفاتر خبری در شهرستان ها ضمن ایجاد یک بازخورد مناسب در حوزه اطلاع رسانی از ظرفیت و توانمندی های مناطق مختلف از رسانه ملی، فرصتی است تا  مسئولان خدماتی که به مردم داشته اند را بهتر و بیشتر انعکاس دهند.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :