یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 129889833
فرماندار اشکذر تأکید کرد؛

ضرورت حضور مدیران در روستاها و دیدار چهره به چهره با مردم


فرماندار اشکذر بر ضرورت آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص دستاوردهای دولت تأکید کرد و خواستار افزایش دیدارهای چهره به چهره مدیران با مردم به‌ویژه در روستاها شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمدعلی شاه‌حسینی» در نشست با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای "ابراهیم‌آباد" ضمن اشاره به لزوم آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص دستاوردهای دولت گفت: ضروری است مدیران دستگاه با حضور در مناطق مختلف نسبت به تبیین فعالیت‌های خود همت گمارند.

فرماندار اشکذر در این دیدار که بخشدار مرکزی و مدیران برخی دستگاه‌ها نیز حضور داشتند اهمیت نشست چهره به چهره مردم و دولتمردان را یادآور شد و افزود: اگرچه این مهم طی سال‌های اخیر در این شهرستان انجام‌شده است ولی شرایط امروز کشور اقتضا می‌کند مسئولین با افزایش این دیدارها نسبت به تداوم ارائه گزارش به شهروندان اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: مسئولین نیز باید با شنیدن صحبت‌های مردم نسبت به انجام درخواست‌ها و همچنین پیگیری آن‌ها جدیت بیشتری داشته باشند.

در ادامه این دیدار صمیمی که در محل قلعه تاریخی روستای ابراهیم‌آباد انجام شد دهیار و اعضای شورای اسلامی بر لزوم اهمیت اشتغال و اختصاص زمین برای مسکن جوانان تأکید کردند و ایجاد مجتمع‌های کارگاهی و دامداری و همچنین رفع مشکلات سالن ورزشی این روستا را خواستار شدند.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :