یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158792595

ضرورت شناسایی مشکلات و موانع اساسی جهت اجرای طرح های عمرانی شهر خضرآباد


در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خضرآباد با فرماندار اشکذر بر لزوم هماهنگی، همفکری و تبادل نظر اعضای شورا به منظور پیشبرد هر چه بهتر برنامه های عمران شهری و شناسایی مشکلات و موانع اساسی جهت اجرای هر چه زودتر طرح های عمرانی شهر خضرآباد تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خضرآباد با "هادی نسب" فرماندار و " پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری وضعیت اعتباری و برنامه های سال جاری شهرداری خضرآباد در حوزه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.

 

فرماندار اشکذر حرکت در سایه تعامل و همکاری، برنامه داشتن و توجه به اولویت های شهروندان را از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خضرآباد خواستار شد.

 

هادی هادی نسب بر لزوم هماهنگی، همفکری و تبادل نظر اعضای شورا به منظور پیشبرد هر چه بهتر برنامه های عمران شهری تاکید کرد و شناسایی مشکلات و موانع اساسی جهت اجرای هر چه زودتر طرح های عمرانی شهر خضرآباد را ضروری دانست.

 

وی از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خضرآباد درخواست کرد تا جمع بندی در زمینه موارد و مسائل عمرانی جهت مطرح شدن در کمیته برنامه ریزی شهرستان صورت دهند.

 

اختصاص اعتبارات از محل نفت و گاز جهت تسریع در عملیات اجرایی ورودی شهر خضرآباد و لزوم مطالعه قوانین مدیریت شهری از جمله موضوعات دیگری بود که فرماندار اشکذر در این دیدار به آنها اشاره کرد.آدرس کوتاه :