یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158586942
فرماندار اشکذر در دیدار با اصناف و بازاریان:

ضرورت فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم شهرستان در انتخابات دوم اسفند ماه


فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر در دیدار با اصناف و بازاریان شهرستان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به ویژه در این برهه حساس که دشمنان نظام با تمام قوا درصدد فتنه افکنی هستند بسیار مهم است و باید بسترهای لازم برای مشارکت حداکثری مردم را فراهم کرد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر در دیدار با اصناف و بازاریان شهرستان به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حضور مردم در پای صندوق های رای، انقلاب را بیمه می کند اشاره و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به ویژه در این برهه حساس که دشمنان نظام با تمام قوا درصدد فتنه افکنی هستند بسیار مهم است و باید بسترهای لازم برای مشارکت حداکثری مردم را فراهم کرد.

 

هادی هادی نسب افزود: در برهه کنونی انتظار از اصناف شهرستان کمک به ایجاد شور و شوق در جامعه برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

 

فرماندار اشکذر نبود حلقه ارتباطی میان بخش واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان با اتحادیه های صنفی را از مهمترین مشکلات در این حوزه عنوان کرد و اظهار داشت: باید خواسته های قانونی اتحادیه های صنفی را در فضایی سالم و در جهت رونق دادن هر چه بیشتر به فضای و کسب و کار اصناف شهرستان مورد رسیدگی قرار داد.

 

در این جلسه مهمترین مشکلات اتحادیه های صنفی مطرح و مسئول هر یک از اتحادیه ها نقطه و نظرات خود را ارائه نمودند.

 

 

 آدرس کوتاه :