یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158011662
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

ضرورت کاربردی شدن پایان نامه های دانشجویی مراکز دانشگاهی شهرستان


فرماندار اشکذر در جلسه کمیسیون دانشجویی این شهرستان گفت: باید تلاش کرد تا سمت و سوی پایان نامه های دانشجویی به موضوعاتی که كاربردي ترند و می توانند کمک کار شهرستان در موضوعات مختلف باشند، سوق داده شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر در کمیسیون دانشجویی این شهرستان که با حضور روسای دانشگاه های آزاد اسلامی، علم و هنر اشکذر و پیام نور رضوانشهر برگزار شد، دانشگاه را ظرفیتی مناسب برای توسعه شهرستان در حوزه های علمی و فرهنگی برشمرد و بر تقویت این نهاد علمی با بهره گیری از نظرات فرهیختگان و اساتید با تجربه دانشگاهی تاکید کرد.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه علی رغم دقت نظر مراجع علمي صلاحيت دار، تمركز بر مباحث انتزاعي، نظري و انديشه اي در پایان نامه زیاد است، اظهار داشت: ضرورت دارد تا سمت و سوی پایان نامه های دانشجویی به موضوعاتی که كاربردي ترند و می توانند کمک کار شهرستان در موضوعات مختلف باشند، سوق داده شود.

 

وی بر فراهم کردن بستر قانونی برای افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی شهرستان تاکید و افزود: استفاده از تشکل ها و انجمن های دانشجویی می تواند در جذب مشارکت دانشجویان موثر واقع شود.

 

در این جلسه روسای مراکز دانشگاهی شهرستان اشکذر به بیان مهمترین مسائل و مشکلات خود پرداختند و مقرر گردید جهت بررسی و رفع هر یک از این مسائل، جلسه ای مشترک با حضور روسای ادارات شهرستان و مدیران استانی مرتبط برگزار شود.

 

 

 آدرس کوتاه :