طی مراسمی بخشدار مرکزی صدوق معرفی شد

شناسه : 1477646

طی مراسمی بخشدار مرکزی صدوق معرفی شد


طی مراسمی بخشدار مرکزی صدوق معرفی شد

طی مراسمی بخشدار مرکزی صدوق معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "مهدی تقوایی" مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد در نشست تودیع و معارفه معاون و بخشدار مرکزی صدوق اظهار داشت: جمهوری اسلامی در جهت دادن به بیداری و احیای تفكر اسلامی نقش هدایت‌كننده را ایفا نموده و ضمن مقابله با حركت‌های انحرافی در جهت وحدت اسلامی و حمایت از نهضت‌های اصیل اسلامی گام‌های موثری را برداشته است.

مدیر کل سیاسی وانتخابات استانداری افزود: نهضت‌های اسلامی و جریان‌های فعال متاثر از متن مردم جوامع اسلامی، شعائر و شعارهای انقلابی ایران مانند جهاد، شهادت و ایثار را به‌عنوان اصول اساسی مبارزاتی خود پذیرفتند.

وی تصریح کرد:  پدیده‌ی انقلاب اسلامی پس از چند سده به شكل عملی و عینی، اسلام و جوامع اسلامی را از انزوا و سكون خارج كرد و  مردم مسلمان منطقه را نسبت به حق و حقوق و تواناییهای خود آگاه كرد و طلسم شكست ناپذیر بودن غول استبداد و اختاپوس استعمار و امپریالیسم را ابطال نمود و این مسأله خود «جسارت و اعتماد به نفس» را به ملت‌های مسلمان بازگرداند.

فرماندار صدوق نیز در این نشست گفت:خدمت به مردم و نظام از بزرگترین نعمات خداوندی است.

وی خدمات "محمدحسین فلاح" در دوران کسوت بخشدار مرکزی این شهرستان را ارزشمند توصیف کرد و گفت: وی خدمات قابل تقدیری را در سطح روستاهای بخش مرکزی ارائه نموده است.

در ادامه این نشست احکام آقایان "محمدحسین فلاح تفتی " به عنوان معاون فرماندار و "سید محمداشرف" به عنوان بخشدار مرکزی صدوق قرائت شد.

"سید محمد اشرف" نیز در مراسم معارفه خود خواستار همراهی و همکاری اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و نیز دهیاران در راستای خدمت مطلوب به مردم شد.