یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157630136
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر:

عزم جدی دولت و نظام در برخورد با اخلال گران اقتصادی


"محمد شیبانی" در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان اشکذر گفت: دولت برای تنظیم بازار، ارز با قیمت پایین را در اختیار واردکنندگان مخصوصا در حوزه اقلام اساسی قرار داده و هیچ مماشاتی با سوء استفاده کنندگان اقتصادی در این زمینه صورت نخواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان با بیان اینکه اگر با پدیده قاچاق مبارزه نشود اقتصاد مقاومتی تحقق نمی یابد، گفت: پدیده قاچاق آثار منفی بسیاری در حوزه سیاست های اجرایی، بازرگانی و ارزی دارد و می تواند روند تولید ملی کشور را دچار اختلال کند.

 

محمد شیبانی افزود: اشکذر به واسطه قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب کشور از مسیرهای تردد کالای قاچاق به شمار می رود و می طلبد که دستگاه های اجرایی در یک برنامه ریزی و در حد توان خود نسبت به تلاش در این حوزه اهتمام داشته باشند و گزارشات مکتوب خود را به دبیرخانه کمیسیون در فرمانداری ارسال کنند.

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری دستگاه قضایی در برخورد با اخلال گران حوزه قاچاق کالا و ارز شهرستان، خاطر نشان کرد:  آنچه دستگاه قضایی باید مورد توجه قرار دهد، تسریع در رسیدگی به پرونده های حوزه قاچاق کالا و ارز شهرستان است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اشکذر تاکید کرد: دولت برای تنظیم بازار ارز با قیمت پایین را در اختیار واردکنندگان مخصوصا در حوزه اقلام اساسی قرار داده که بعضا توزیع خارج از شبکه و تخلفاتی در این حوزه رخ داده است که برخورد جدی با این اخلال گران در دستور کار دولت و نظام قرار گرفته و هیچ مماشاتی با سوء استفاده کنندگان اقتصادی صورت نخواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :