یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 136267993
در آستانه ماه مهر؛

فرماندار اشکذر از دبیرستان نمونه الزهرا روستای صدرآباد بازدید کرد


هم‌زمان با آغاز ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اشکذر با همراهی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری از دبیرستان نمونه دخترانه «الزهرا» روستای «صدرآباد» رستاق بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ فرماندار اشکذر با همراهی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری هم‌زمان با آغاز ماه مهر و بازگشایی مدارس از دبیرستان نمونه «الزهرا» روستای «صدرآباد» رستاق بازدید کرد.

«محمدعلی شاه‌حسینی» در جمع دانش آموزان و معلمین این واحد آموزشی گفت: دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از مشکلات واحدهای آموزشی و رفع دغدغه‌های دانش آموزان و معلمین به کار بسته است.

وی پرداخت منظم هزینه‌های جاری و بازسازی مراکز آموزشی فرسوده و تکمیل تجهیزات موردنیاز این محیط‌ها را به‌عنوان اولویت شورای آموزش‌وپرورش شهرستان اشکذر مطرح کرد و عرضه داشت: در همین رابطه ضمن دیدار با مدیران استان با معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور نیز گفتگو شده است.

«محمود زارع رشکوییه» مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری نیز در صحبت‌های خود رفع هزینه‌های ایاب و ذهاب معلمین و دانش آموزان را به‌عنوان یکی از دغدغه‌های روستاهای این خطه مطرح کرد و ابراز امیدواری نمود: با همکاری دهیاری‌ها این مشکل در اسرع وقت مرتفع گردد.

 

 

 

 


آدرس کوتاه :