یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 132483447
هم‌زمان با هفته دولت؛

فرماندار اشکذر از کارمندان فرمانداری و بخشداری ها تجلیل کرد


هم‌زمان با هفته دولت و در آستانه عید سعید غدیر، فرماندار اشکذر در نشستی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با همکاران فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و خضرآباد، از خدمات و تلاش آن‌ها تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ هم‌زمان با هفته دولت و در آستانه عید سعید غدیر، فرماندار اشکذر در نشستی ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با همکاران فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و خضرآباد، از خدمات و تلاش آن‌ها تجلیل کرد.

فرماندار اشکذر در این نشست بابیان اینکه تلاش شده است در حد توان نسبت به اجرای برنامه‌های دولت همت گماریم گفت: انتظار می‌رود با توجه به شرایط جامعه، این تلاش‌ها با جدیت بیشتری انجام گیرد.

«محمدعلی شاه‌حسینی» با ارائه گزارشی از افتتاح پروژه‌های شهرستان اشکذر طی هفته دولت نیز ابراز امیدواری نمود: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، رضایت شهروندان جلب گردد.

وی انجام این اقدامات را مرهون بدنه کارشناسی دولت دانست و از خدمات و تلاش‌های تمامی کارمندان دستگاه‌های مختلف شهرستان تقدیر نمود.

در ادامه این نشست همکاران فرمانداری و بخشداری ها نیز بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات پیرامون تسهیل در امر خدمت رسانی مطالبی بیان کردند.

 

 

 آدرس کوتاه :