یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 127039378
هم‌زمان با هفته بهزیستی؛

فرماندار اشکذر در فضایی صمیمی با معلولان رستاق دیدار کرد


هم‌زمان با هفته بهزیستی، فرماندار اشکذر در فضایی صمیمی ضمن دیدار با معلولان رستاق بر ضرورت حمایت خیرین از مؤسسات خیریه تأکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمدعلی شاه‌حسینی» در جمع صمیمی معلولان رستاق که به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد گفت: نقص قسمتی از بدن نباید مانع رشد و تعالی روحی و جسمی افراد شود و بی‌شک دستگاه‌های متولی و مؤسسات خیریه از حضور معلولین در عرصه‌های مختلف اجتماعی حمایت می‌کنند.

 

فرماندار اشکذر در این مراسم که بخشدار مرکزی، رئیس بهزیستی و خیرین نیز حضور داشتند موسسه خیریه حضرت زهرا (س) شرف‌آباد رستاق را نمونه بار و موفق این مراکز عنوان کرد و اظهار داشت: این موسسه همواره کوشیده تا خدمات امدادی خود را در سطح شهرستان و استان گسترش دهد که این مهم شایسته تقدیر است.

 

وی با تشریح برخی خدمات این موسسه در امدادرسانی پزشکی و نگهداری و حمایت از سالمندان و معلولین ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی، بازدید و سفرهای زیارتی و سیاحتی از دیگر اقداماتی است که توسط این مرکز انجام‌گرفته است.

 

فرماندار اشکذر افزود: تقارن هفته بهزیستی و دهه کرامت فرصت مغتنمی است تا ضمن عیادت از معلولان شرایط را برای بهبود وضعیت معیشتی این افراد با حمایت و همیاری خیرین فراهم نمود.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :