یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 108150716
افتخاری دیگر برای شهرستان اشکذر؛

فرماندار اشکذر در پیامی انتخاب روستای «شرف‌آباد» را به‌عنوان روستای دوستدار کتاب برتر کشور تبریک گفت


فرماندار اشکذر در پیامی انتخاب روستای «شرف‌آباد» رستاق به‌عنوان روستای دوستدار کتاب برتر کشور و کسب لوح افتخار از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به مردم فرزانه، علم دوست و عالم پرور شهرستان اشکذر تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ فرماندار اشکذر در پیامی انتخاب روستای «شرف‌آباد» رستاق به‌عنوان روستای دوستدار کتاب برتر کشور و کسب لوح افتخار از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را به مردم فرزانه، علم دوست و عالم پرور شهرستان اشکذر تبریک گفت.

 

محمدعلی شاه‌حسینی در این پیام آورده است:

 

بی‌شک گام نهادن در گلستان و بوستان پرطراوت کتاب حظی است که سبب گردیده مردمان دیار فرزانه، علم دوست و عالم پرور شهرستان اشکذر تلاشی مضاعف را برای بهره‌مندی از آن صرف نمایند.

 

کسب عنوان برگزیده روستاهای دوستدار کتاب توسط مردمان خطه دارالمؤمنین طی چندین دوره متوالی نشان می‌دهد طعم خوش و گوارای علم‌اندوزی کام علاقه‌مندان سایر نقاط این شهرستان را شیرین نموده که این مهم جای بسی شادمانی است.

 

اکنون ضمن ابراز خرسندی از انتخاب مجدد روستای «شرف‌آباد» به‌عنوان روستای منتخب چهارمین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب کشور که به‌واسطه فعالیت و تلاش چشمگیر همگانی در ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی حاصل شد بر خود لازم می‌دانم مراتب تقدیر و تشکر خود را از مردم خردمند و فهیم به‌ویژه دهیار و کتابدار این روستا ابراز نمایم.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :