یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 119512460
در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر؛

فرماندار اشکذر در پیامی فرارسیدن سوم خرداد، روز مقاومت و ایثار را تبریک گفت


فرماندار اشکذر به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی پیام تبریک صادر کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ فرماندار اشکذر به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی پیام تبریک صادر کرد.

 

محمدعلی شاه‌حسینی در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اگرچه هشت سال دفاع مقدس سراسر ایمان، مقاومت و مبارزه با کفر بود اما به‌یقین عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس در سال 61 و فتح خرمشهر جلوه واقعی ایمان قلبی و الهی و مظهر حقیقی پایمردی بزرگ مردانی بود که با مدد گرفتن از ائمه طاهرین بر سخن خود در تبعیت از فرامین رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایستادند و خاک وطن را از اشغال بیگانگان آزاد کردند.

 

آری، تلاش مضاعف و خودسازی دو ویژگی ممتاز شهیدان بود که به‌حق در عین شایستگی آن را انجام دادند و بر ماست تا بابیان این شاخص‌ها به‌ویژه به نسل‌های سوم و چهارم راه آن‌ها را ادامه دهیم و ایران اسلامی را به اهداف و آرمان‌های خود رهنمون سازیم.

 

اینجانب تقارن این ایام فرخنده با ماه مبارک رمضان را غنیمت شمرده و ضمن قدردانی از تلاش‌های مجاهدان و ایثارگران، فرارسیدن سوم و چهارم خردادماه روزهای مقاومت و ایثار را به خانواده‌های شهدا، جانبازان و رزمندگان و مردم شریف دیار دارالمومنین اشکذر تبریک می‌گویم.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :