یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 131478896
همزمان با آغاز هفته دولت؛

فرماندار اشکذر در پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت


فرماندار اشکذر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان «رجایی» و «باهنر» در پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی (ره) فرمودند: ارزش شهیدان رجایی و باهنر به  این بود که با مردم  بودند و برای مردم خدمت می‌کردند.

بی‌شک هفته دولت یادآور خدمات گران‌سنگ فرزندان پاک انقلاب و تجلی‌بخش روزهای شورانگیز دولتمردان خدوم، شهیدان بزرگ رجایی و باهنر است.

هفته‌ای که همواره مصدق وحدت مردم و دولت بوده و یقیناً با تلاش و کوشش مضاعف این وحدت سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت.

و در این راستا چه زیباست تا یک‌بار دیگر باهم پیمان ببندیم تا دست در دست هم برای تداوم آرمان‌های امام راحل و شهیدان والامقام در ساختن ایرانی مقتدر، آزاد و آباد بکوشیم.

یقیناً دولت تدبیر و امید نیز طی این سال‌ها تمام همت خود را برای رفع مشکلات و مطالبات به‌حق مردم به کار بسته است و این تلاش برای کاستن از دغدغه‌های مردم همچنان ادامه دارد.

این‌جانب ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و تقدیر و تشکر از تلاش و مساعی همه دولتمردان و کارمندان خدوم در عرصه‌های مختلف خدمتگزاری به مردم دیار دارالمونین شهرستان اشکذر، توفیقات روزافزون همگان را در ظل عنایت خاصه حضرت ولیعصر (عج) و در سایه‌سار مقام عظمای ولایت آرزومندم.

محمدعلی شاه‌حسینی

فرماندار شهرستان اشکذر


آدرس کوتاه :