فرماندار صدوق:

شناسه : 782328

فرماندار صدوق:


فرماندار صدوق:

فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" روز دوشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري پيرامون حماسه نهم ديماه اظهار داشت: ملت غیور ایران اسلامی در حماسه نهم دی ثابت کردند که اگر دشمنان بخواهند در برابر دین آنان بایستد، آن‌ها در برابر همه دنیای دشمنان خواهند ایستاد.

فرماندار صدوق حماسه نهم دی ماه را نمایش آگاهی و بصیرت انقلابی مردم دانست و گفت: نهم دی ماه نشانگر چهره واقعی کسانی بود که به خاطر رسیدن به قدرت از هیچ تلاشی حتی ضربه زدن به ریشه‌های انقلاب و ارکان رکین نظام اسلامی دریغ نکرده و حتی در برابر دین این مردم ایستادند.

دشتي پور با بیان اینکه حماسه نهم دی 88 حرکت‌های مذبوحانه جریان فتنه را در نطفه خفه کرد، افزود: نهم دی درس عبرت برای جدا شدگان از خط انقلاب و ولایت و هشدار به فتنه ‌انگیزان داخل و خارج از کشور بود که بدانند ملت ایران همچنان به انقلاب و ارزش‌های انقلاب وفادار هستند.

وي گفت: در فتنه 88 عده‌ای با بهره گیری از حمایت آشکار و علنی استکبار جهانی به ویژه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی و تکیه بر امکانات رسانه‌ای مدرن و گسترده فضای یاس و ناامیدی را در میان انقلابیون و نهضت‌های مقاومت جهان حاکم کردند که خوشبختانه ملت ایران با خلق حماسه نهم دی تمامی نگرانی‌ها را برطرف ساخت.