فرماندار صدوق از خبرگزاری ایرنا یزد بازدید کرد

شناسه : 785693

فرماندار صدوق از خبرگزاری ایرنا یزد بازدید کرد


فرماندار صدوق از خبرگزاری ایرنا یزد بازدید کرد

فرماندار صدوق از خبرگزاری ایرنا یزد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،' سعيد عبداللهي ' فرماندار این شهرستان روز پنجشنبه در بازديد از خبرگزاري جمهوري اسلامي استان يزد با اشاره به روز 13 آبان سالروز مبارزه ملي با استكبار جهاني، افزود: انعكاس خبري آن بود كه اين رويداد را كامل، ثبت كرد و ماندگار ساخت.
وي خبرگزاري جمهوري اسلامي را خط مقدم عرصه اطلاع رساني دانست و تصريح كرد: ما نقش رسانه ها و خبرگزاري ها را در حادثه 13 آبان ديديم.
فرماندار صدوق اضافه كرد: دستگيري و تبعيد حضرت امام خميني(ره) به تركيه سر آغاز شكل گيري انقلاب اسلامي بود.
عبداللهي نقش رسانه ها و خبرگزاري ها در دوران هشت سال دفاع مقدس و ساير صحنه هاي انقلاب اسلامي را يادآور شد و اضافه كرد: زماني تلاش هاي رزمندگان تكميل مي شد كه اخبار آن در جهان منعكس شود و رسانه ها در اين برهه از زمان به خوبي عمل كردند.
وي با بيان اينكه رويكرد جهان كنوني به سمت اطلاع رساني و تبليغات است ،اظهار داشت: به فرموده حضرت امام (ره) ' سلاح تبليغات از سلاح جنگ ' برنده تر است.
فرماندار صدوق با قدرداني از تلاش هاي مجموعه ايرنا يزد گفت: همه به ارزش و جايگاه خبر واقف هستند چرا كه اطلاع رساني و خبر، تاثيرگذاري خود را در بخش هاي مختلف دارد.
عبداللهي با اشاره به تلاش هاي دولت در عرصه خدمت رساني براي مردم بر انعكاس عملكرد و فعاليت هاي دولت و دستگاههاي اجرايي تاكيد كرد.
رييس خبرگزاري جمهوري اسلامي استان يزد نيز در اين بازديد گفت: اين رسانه در عرصه هاي مختلف، اطلاع رساني مي كند و آماده تعامل و همكاري با دستگاههاي مختلف اجرايي است.
' محمودرضا رحماني ' افزود: ايرنا ، خبرهاي توليدي خود را در قالب هاي مختلف توليدي ، پوششي ، تصويري و غيره در اختيار مسوولان ارشد نظام ، رسانه هاي مختلف و مردم قرار مي دهد.
وي سايت خبرگزاري رسمي دولت را فرصت مناسبي براي انعكاس فعاليت ها و عملكرد دولت دانست و از دستگاههاي اجرايي خواست از اين فرصت استفاده كنند.