فرماندار صدوق تحركات فتنه گران در 25 بهمن را محكوم كرد

شناسه : 780202

فرماندار صدوق تحركات فتنه گران در 25 بهمن را محكوم كرد


فرماندار صدوق تحركات فتنه گران در 25 بهمن را محكوم كرد

فرماندار صدوق تحركات فتنه گران در 25 بهمن را محكوم كرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق،"سعيد عبداللهي" روز چهارشنبه در پيامي تحركات فتنه گران در روز 25 بهمن را محكوم كرد.

در اين پيام آمده است:

بار دیگر دستان استکبار از آستین سران فتنه هویدا شد و کوس نامردی و فتنه گری و جنایت و خیانت آنان نواخته شد. سران فتنه بار دیگر به تاسی از منافقان کوردل و در 25 بهمن امسال که یادآور فتنه گری منافقان در 25 بهمن سال 57 بود، مانند همیشه از دور به نظاره نشستند و تنها آتش فتنه را برافروختند و جان شیرین جوانان و آینده سازان این مرز و بوم را نشانه گرفتند.

سکوت را دیگر مجالی نیست و هر فرد و هر گروهی در برابر این جنایت ساکت بماند خیانت عظیمی را انجام داده است. آری دیگر سکوت در برابر حرکات اغتشاش، نا امنی و فتنه انگیز دیروز (25 بهمن ) تهران را نمی توان قابل قبول دانست.

آنان مهره هایی برای اجرای کودتای نرم استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل می باشند، بی گمان سران فتنه و دست نشانده های منافقین و مخالفین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پایان خط خود رسیده اند و اکنون وقت آن رسیده که سکوت را شکسته و با صراحت از سران فتنه و اغتشاش گران برائت بجوئیم.

تا چه زمانی قرار است آسایش رواني بيش از 75  میلیون ايراني فدای آشوبگری جمعی محدود شود؟

تا چه زمانی قرار است چند صد نفر آشوبگر که صراحتا به عنوان بازوی اجرایی دشمنان خارجی ایران فعالیت می‌کنند، حيثيت نظام اسلامي  را به مخاطره بیاندازند؟!

مقام معظم رهبري در اجتماع عظيم مردم قم فرمودند فتنه 88 كشور را در برابر ميكروب‌هاي سياسي واكسينه كرد. آري همان ميكروبهايي كه غائله اوايل انقلاب ، داستان ترورها ، قضيه قتل هاي سياسي ،غائله كوي دانشگاه در 18تير 78 ، فتنه 88 ، تشكيل كميته ايكس و هزاران جنايت ديگر را عليه امنيت ملي ما سازماندهي كردند واكسينه شدند اما متأسفانه طی اغتشاشات شب 25 بهمن، اقدام تروریستی منافقین و سرکرده های فتنه بار دیگر منجر به شهادت و زخمی شدن چند تن از فرزندان انقلاب و ایران عزیز علي الخصوص دانشجوي بسيجي دانشگاه هنر گردید.

بررسی سوابق و نسب شهید دانشجو «صانع ژاله» که چهره ای مذهبی، حافظ قرآن، از کردهای غیور و یکی از برادران اهل تسنن دانشجویان دانشگاه هنر بود، نشان مي دهد كه اين جنايت اقدامی در جهت ایجاد تفرقه میان قومیت ها و مذاهب داخل است لکن غافل از اینکه ملت شریف ایران با وجود کسب تجارب گرانقدر در 32 سال گذشته پس از انقلاب اسلامی و نمایش بلوغ بصیرت خویش در اغتشاشات و فتنه گذشته، فریب آنها را نخورده و اقدام به خنثی نمودن توطئه کور آنان خواهند نمود.

حوادث 25 بهمن برگ ننگين ديگري در پرونده سياه سران فتنه اضافه كرد؛ چراكه سران فتنه در طول بيش از 20 ماه تلاش خود را در تلخ كردن شيريني‌ها در كام مردم انجام داده‌اند. هرچند  جنس سران فتنه از جنس "بن علي تونس و نامبارك " است.

اينجانب ضمن محكوم كردن حوادث 25 بهمن از دستگاه قضایی کشور برخورد سریع و قانونی با سران ، اصحاب و سرکرده های این جریان فتنه  را خواستارم.