فرماندار صدوق در پيامي فرا رسيدن روز خبرنگار را تبريك گفت

شناسه : 784027

فرماندار صدوق در پيامي فرا رسيدن روز خبرنگار را تبريك گفت


فرماندار صدوق در پيامي فرا رسيدن روز خبرنگار را تبريك گفت

فرماندار صدوق در پيامي فرا رسيدن روز خبرنگار را تبريك گفت

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" روز چهارشنبه در پيامي فرارسيدن هفدهم مردادماه "روز خبرنگار" را تبريك گفت.

در پيام فرماندار شهرستان صدو ق آمده است:

17 مرداد، سالروز عروج ملكوتي شهيد  "محمود صارمی" و روز  خبرنگار، يادآور مجاهدت، ايثار و تلاش خبرنگاران «اين طلايه‌داران و پيشگامان عرصه اطلاع‌رسانی» است. انسان‌های پرتلاش و فداكاری كه در كسوت شرافتمندانه خبرنگاری و به عنوان وجدان بيدار، چشم بينا و زبان حقيقت‌جوی جامعه، گام در وادی مقدس، قلم و عرصه روشنگری نهاده و با پيام رسانی صادق، نقد خيرانديشانه و منصفانه، موجبات اصلاح، سعادت و در نهايت رشد و بالندگی جامعه را فراهم می‌كنند.

اين روز، روز پاسداشت كسانی است كه با ايمان و اعتقاد قلبی به قداست عرصه آگاهی‌بخشی، همواره قلم و انديشه پاك خويش را در راه نشر حقايق و بيان واقعيت‌های اجتماع بكار گرفته و با تمام وجود برای تحقق رسالت كاری می‌كوشند. انسان‌های سخت‌كوش، پرتلاش و صادقی كه بی‌آلايش در قاموس قلم خبرنگاری، سختی‌های كار را به جان خريده و برای تحول، پيشرفت و توسعه همه جانبه كشور مجاهدت می‌كنند و در اين ميان چه زيبا و باشكوه است جهاد قاصدان امين و راويان صديقی كه از خون پاك و پيام رسان خود مايه گذاشته و در آوردگاه جهاد و شهادت جاودانه شدند. مجاهدانی كه برای تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و توسعه و بالندگی ميهن عزيز اسلاميمان از همه چيز خود گذشتند.

ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و ايثارگران عرصه خبر و رسانه، روز خبرنگار را به عموم فعالان اين عرصه بويژه خبرنگاران زحمتكش اين شهرستان، تبريك گفته و از درگاه خداوند سبحان، توفيق و سربلندی روزافزون جامعه خبری متعهد، كوشا و پرتلاش شهرستان صدوق را آرزومندم.

احمدعلي دشتي پور

فرماندار شهرستان صدوق