فرماندار صدوق:

شناسه : 783212

فرماندار صدوق:


فرماندار صدوق:

فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "احمدعلی دشتی پور" روز دوشنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری از آمادگی این شهرستان برای استقبال از مسافرین نوروزی خبر داد.

فرماندار صدوق با اشاره به قرار گرفتن مرکز شهرستان در حاشیه جاده پر تردد سنتو اظهار داشت: خوشبختانه هر سال مسافرین زیادی در شهر اشکذر اقامت داشته و با برنامه ریزی های قبلی از اماکن دیدنی این شهرستان بازدید کرده و خاطر خوب و خوشی را از این شهرستان در یاد دارند.

وی به وجود آثار باستانی و ابنیه های تاریخی دیدنی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: آثار دیدنی و بی نظیری چون باغ وزیر حجت آباد، آسیاب آبی اشکذر ، مجموعه سلطان بندرآباد، مسجد جامع ندوشن، قلعه عزآباد ، بافت تاریخی ندوشن و مسجد ریگ از مهمترین جاذبه های توریستی این شهرستان محسوب می گردد.

فرماندار صدوق با بیان این که تدابیر لازم برای اسکان و اقامت موقت مسافران در شهرستان  فراهم آمده است، افزود: در این رابطه با همکاری آموزش و پرورش، شهرداری ها و سایر ادارات شهرستان ، برخی از مدارس و پارک های عمومی شهر در مناطق اشکذر، ندوشن و خضرآباد برای این منظور درنظرگرفته خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار امیدواری کرد نوروز 1392 فرصتی خوبی برای معرفی شهرستان صدوق و پتانسیل های آن بویژه معرفی صنعت اسب در شهرستان به سایر هموطنان عزیز باشد.