فرماندار صدوق:

شناسه : 783242

فرماندار صدوق:


فرماندار صدوق:

فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور"روز پنجشنبه در گفت و گو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري ، ضمن اشاره به فرمایشات مهم رهبری در روزهای اخیر، اظهار داشت: معظم له به نکات و مسائل بسیار مهمی اشاره کرده و بار دیگر راه و رسم حرکت در مسیر مستقیم انقلاب و ولایت را یادآور شدند.

فرماندار صدوق افزود: سخنان رهبری که حول اتحاد و وحدت مسوولین و قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بود را باید طرف های صحبت ایشان با جان و دل پذیرا باشند و در اجرای آن ها نهایت تلاش را به عمل آورند.

دشتي پور خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری اتحاد را یکی از نیازهای اصلی جامعه در برهه کنونی دانستند که باید بیشتر توسط مسوولین و بخصوص روسای قوا رعایت شود، چرا که تا زمانی که دشمن مشترک مقابل ما ایستاده است درگیری ها و دشمن تراشی های داخلی دیگر بی معناست.

فرماندار  صدوق  افزود: صحبت های مقام معظم رهبری، نشانگر اشرافیت کامل ایشان به قضایا و مسائل مختلف داخلی و خارجی است و نصیحت های ایشان در واقع باید چراغ راه مسوولین و سران قوا در این مقطع خاص از زمان که کشورمان در زیر شدیدترین تحریم ها قرار دارد، باشد.

وی در پایان، با بیان اینکه ملت بزرگ ایران، بارها بزرگی و عشق و علاقه خود به نظام و رهبری را ثابت کرده اند، خاطرنشان کرد: اکنون نوبت مسئولین است تا با تلاش های بیشتر، پاسخ حمایت های همه جانبه آنان از انقلاب و نظام را با خدمتگزاری صادقانه بدهند.