فرماندار صدوق:

شناسه : 783382

فرماندار صدوق:


فرماندار صدوق:

فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "احمدعلي دشتي پور" روز يكشنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري پيرامون موفقيت اين شهرستان در برخورد با معضل زمين خواري اظهار داشت: حفاظت و پيشگيري از تخريب و تصرف منابع ملي با همكاري ادارات متولي و شناسايي متجاوزين املاك دولتي و معرفي آنها به قانون به صورت جدي در حال پيگيري است.

فرماندار صدوق افزود: مبارزه با زمين خواري و خشكاندن ريشه اين پديده مذموم وظيفه همه مردم و مسوولان است.

اين مقام مسئول تصريح كرد: موضوع زمين خواري و مقابله با آن به صورت مختلف در شهرستان صدوق مطرح شده و طي دوسال گذشته مقابله جدي با اين موضوع شده است و دستگاه قضايي نيز بدون اغماض با كساني كه به اراضي ملي دست اندازي مي كنند در هر رتبهاي كه باشند برخورد خواهدكرد.

وي پيرامون درخواست هاي متعدد زمين با متراژ بالا از سوي افراد گفت:  اگر كسي زميني را از راه قانوني تامين كرده باشد و تغيير كاربري ها و موارد ديگر آن را هم قانوني دنبال كرده باشد و كار او بوي رانت و تحصيل نامشروع ندهد ولو اينكه مقدار زمين خيلي هم زياد باشد نبايد به آن انگ زمين خواري زد.

فرماندار صدوق با اشاره به صنعتي بودن اين شهرستان گفت: نزديكي به مركز استان و مهيا بودن زيرساخت هاي سرمايه گذاري باعث شده تا سرمايه گذاران براي ايجاد واحدهاي توليدي، صنعتي و معدني در اين شهرستان تمايل بيشتري داشته باشند.

وي تاكيد كرد با همكاري دستگاهاي ذيربط پديده زمين خواري به صورت چشمگيري در اين شهرستان كاهش يافته است.