فرماندار صدوق:

شناسه : 783943

فرماندار صدوق:


فرماندار صدوق:

فرماندار صدوق:

به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان صدوق، فرماندار اين شهرستان روز دوشنبه در نشست شوراي اداري با بیان اینکه بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: این روزها فرهنگ انقلابی ایران عزيز  الگو کشورهای اسلامی قرار گرفته است و امروز شاهد بیداری اسلامی در جهان هستیم که لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

"احمدعلي دشتي پور"تصریح کرد: دشمنان همواره درصدد ضربه زدن به نظام هستند ولی تاکنون به این هدف شوم خود دست نیافته اند .

فرماندار صدوق با اشاره به اینکه دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در پیش رو داریم، اظهار داشت: مردم شریف اين شهرستان بار دیگر با حضور پر شور خود در انتخابات دشمنان را مایوس خواهند کرد و پایبندی خود را به نظام نشان می دهند.

وی گفت: حضور پر شور و حداکثری مردم در دو انتخابات پیش رو مشت محکمی بر دهان دشمنان این نظام خواهد بود.

وی خرداد ماه 92 را به دلیل گرمیداشت های مختلف از جمله؛ 15 خرداد، سالگرد رحلت امام (ره) و برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را ماه پی در پی حماسه خواند و افزود: شهدای 15 خرداد با نثار خون خود بذر انقلابی را که امام راحل (ره) در ایران اسلامی کاشتند، آبیاری کرده و درخت انقلاب در 22 بهمن 57 به ثمر نشست.

دشتي پور از انتخابات آتی به عنوان يك فرصت یادکرد و افزود: حضور آگاهانه و با بصیرت در انتخابات وظیفه ملی و همگانی است که این رویداد مهم را به فرصتی تاریخی برای کشور تبدیل می کند.

وي از همكاري ادارات شهرستان بويژه مخابرات، برق، آب و فاضلاب شهري و روستاي و شهرداري اشكذر به خاطر همكاري نزديك و تنگاتنگ با ستاد انتخابات شهرستان تشكر و قدرداني و در اختيار قرار دادن تجهيزات و نيروي انساني در راستاي برگزار انتخابات را يكي از وظايف خطير ادارات شهرستان در ايام منتهي به انتخابات عنوان كرد.

در پايان اين نشست از رئيس بانك مسكن شعبه اشكذر و نيز بازرس اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي اين شهرستان بواسطه خدمت رساني مطلوب به شهروندان با اهداي لوح يادبود تجليل شد.