فرماندار صدوق:

شناسه : 785503

فرماندار صدوق:


فرماندار صدوق:

فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"سعید عبداللهی" سه شنبه صبح در گفتگو با پورتال خبري فرمانداری این شهرستان گفت: سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به قم روایت عشق و حب ولایت است.

فرماندار صدوق حضورپرشور اقشار مختلف مردم در دیدارهای مختلف با ایشان را برگرفته از ارتباط عاطفی و معنوی مردم و رهبر دانست و تاکید کرد؛ مردم آنچنان شیفته و آمیخته با ولایت و رهبری شده اند که  با حضور معظ له در بین مردم شور و شوق خاصی حکم فرما می شود.

عبداللهی به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم اشاره کرد و افزود؛ ایشان ارتباط بین مردم و نظام را در ابعاد مختلف تشریح کردند و هجمه دشمنان و تبلیغات رنگارنگ و تیره کردن افق آینده در برابر نسل جوان را روش های تضعیف نظام از سوی استکبار عنوان نمودند که با این روشنگری های مقام معظم رهبری وظیفه مسئولین و دلسوزان نظام  ایجاد بستر مناسب برای خدمت به نسل جوان و جلوگیری از هرگونه جوسازی و تخریب از سوی مخالفین نظام در داخل و خارج کشور می باشد.

فرماندار صدوق دستاوردهای سفر پرخیرو برکت مقام عظمای ولایت به قم را آینده ای روشن و تقویت توان دینی و علمی آن شهر مقدس عنوان و خاطرنشان کرد؛ مردم انقلابی قم دغدغه ایشان در رابطه با آبرسانی به آن استان را دیدند و شنیدند که انتظار می رود با تاکید معظم له این خواسته به حق مردم برآروده شود.