فرماندار صدوق:

شناسه : 1477286

فرماندار صدوق:


فرماندار صدوق:

فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق ، "احمد علي دشتي پور" روز پنج شنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري با تبريك فرا رسيدن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) روز مادر- اظهار داشت:سرمشق گرفتن از مظهر کامل ترین مکارم اخلاقی و اسوه بلندترین کمالات انسانی حضرت فاطمه زهرا(س)، نشان افتخاری برای همه زنان مسلمان جهان است.

فرماندار صدوق افزود: ما مفتخریم  پیرو آیینی هستیم که در سیر به سوی کمال هیچ تفاوتی بین زن و مرد وجود ندارد.

دشتي پور با اشاره به مقام زن در اسلام خاطر نشان كرد: مقام زن در اسلام، مقامی منحصر به فرد است، مقامی نوین، چیزی که مشابهی برای آن وجود ندارد. به هر نظام دیگری که می نگریم، به دنیای شرق کمونیست و یا به ملل دموکراتیک، درمی یابیم که زنان در آنجا واقعاً خشنود نیستند.

اين مقام مسئول تصريح كرد: با ظهور اسلام ، رسول اکرم ( صلی ا... علیه و آله ) با رفتار و گفتارش مقام زن را ارج نهاد و با معرفی برترین و والاترین الگوی زن مسلمان به جهانیان فاطمه زهرا (سلام ا... علیها ) - ، دیدگاه اسلام را نسبت به زن تبیین نمود.

فرماندار صدوق زنان ايراني را نمونه توصيف كرد و گفت: در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران همواره نقش زنان در جامعه بارز بوده و مشاركت آنان در فعاليت هاي اجتماعي، فرهنگي ، سياسي و ... باعث توسعه و پيشرفت كشور شده است.

وي از دوران رژيم ستم شاهي به عنوان دوران استفاده ابزاري از زنان ياد كرد و گفت: با پيروزي انقلاب اسلامي ايران زنان به هويت واقعي خويش دست يافتند و اكنون زنان ايراني براي جهانيان الگو و سرمشق محسوب مي شوند.