یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157644649
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

فعالیت قانونمند و منسجم سازمان های مردم نهاد شهرستان


هادی هادی نسب با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد به عنوان حامی دولت هستند، گفت:دولت با تسهیل صدور مجوزها برای تاسیس سازمان های مردم نهاد به دنبال فعالیت قانونمند و منسجم این سازمان ها است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در مراسمی با حضور " هادی هادی نسب" فرماندار، " محمد شیبانی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و " مصطفی پور دهقان" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر، پروانه فعالیت سازمان مردم نهاد موسسه آینده سازان امید رضوانشهر صادر و به مدیرعامل این موسسه تقدیم گردید.

 

فرماندار اشکذر با تاکید بر اینکه سازمان های مردم نهاد حامی دولت هستند، گفت: رویکرد دولت بهره‌مندی از توان بدنه اجتماع برای برطرف کردن مطالبات مردم است و براین اساس با تسهیل صدور مجوزها برای تاسیس سازمان‌های مردم نهاد به دنبال فعالیت قانونمند و منسجم این سازمان ها است.

 

هادی هادی نسب بر لزوم نقد و مطالبه‌گری سمن‌ها تاکید کرد و یادآور شد: پیگیری مسائل باید در چارچوب قانون، عرف و ارزش‌های پذیرفته شده جامعه باشد تا بازخورد مناسبی داشته و بتواند به پاسخگویی مطلوب بیانجامد.

 

لازم به ذکر است موسسه آینده سازان امید رضوانشهر در موضوعات خیری و حمایتی فعالیت می کند و اعتبار پروانه آن به مدت دو سال است.آدرس کوتاه :