یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 157968157
به مناسبت هفته دفاع مقدس:

قبور شهدای گلزار اشکذر و شمسی رستاق غباروبی شد


همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر، گلزار شهدای اشکذر و روستا شمسی رستاق غبارروبی و عطر افشانی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، همزمان با هفته دفاع مقدس "هادی هادی نسب" فرماندار،" حجت الاسلام محمدرضا طالبیان" امام جمعه، اعضای شورای تامین و جمعی از پرسنل نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر با حضور در گلزار شهدای اشکذر و روستا شمسی رستاق با قرائت فاتحه، غبارروبی و شاخه گل یاد و خاطره ایثار و از خودگذشتگی شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

 

فرماندار اشکذر در این مراسم امنیت، آزادگی، عزت وآسایش امروز کشور را مرهون رشادت‌های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: ادامه دادن راه شهیدان و زنده نگه داشتن آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی باید مورد توجه آحاد جامعه قرار گیرد.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اشکذر، روسای ادارات در قالب 9 اکیپ گلزار شهدای اشکذر، فیروزآباد، رضوانشهر و روستاهای بخش مرکزی را غبار روبی نمودند و در بخش خضرآباد نیز با هماهنگی های صورت گرفته توسط بخشداری، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای روستاهای این بخش نیز صورت گرفته است.

 آدرس کوتاه :