یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 153299903
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

لزوم ارتقاء سطح بهداشت عمومی کشتارگاه های دام و طیور


محمدعلی شاه حسینی نقش دامپزشکی را در کنترل سلامت دام به عنوان بخش بزرگی از سبد غدایی انسان حائز اهمیت بر شمرد و بر حفظ و حراست از سرمایه های دامی و ارتقاء سطح بهداشت عمومی کشتارگاه ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور مدیر کل دامپزشکی استان و فرماندار اشکذر، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید شبکه دامپزشکی این شهرستان برگزار شد.

 

فرماندار اشکذر نقش دامپزشکی را در کنترل سلامت دام به عنوان بخش بزرگی از سبد غذایی انسان حائز اهمیت برشمرد و گفت: شهرستان اشکذر با دارا بودن سه کشتارگاه صنعتی طیور و یک کشتارگاه صنعتی دام جایگاه ویژه ای را در استان داراست.

 

محمدعلی شاه حسینی به بیماری‌های مشترک قابل انتقال بین دام و انسان اشاره و بر لزوم حفظ و حراست از سرمایه دامی و ارتقاء سطح بهداشت عمومی کشتارگاه ها تاکید کرد.

 

وی نظارت بهداشتی بر تولید، نگهداری، حمل، توزیع و عرضه فراورده‌های خام دامی و کنترل و نظارت بهداشتی قبل و بعد از کشتار دام در کشتارگاه را از جمله مهمترین وظایف مجموعه دامپزشکی دانست.

 

در پایان ضمن تقدیر از زحمات روح الله حاتمی پور، جلال الدین شریعتمدار به عنوان سرپرست جدید شبکه دامپزشکی شهرستان اشکذر معرفی شد.

 

 

 آدرس کوتاه :