یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158091633
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

لزوم ایجاد هم افزایی رسانه ای جهت برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری در شهرستان اشکذر


فرماندار اشکذر ضمن تاکید بر تشکیل جلسات هریک از کمیته ها برای وارد شدن به فضای انتخاباتی، افزود: ایجاد هم افزایی رسانه ای جهت برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری مهمترین رسالت کمیته های ستاد انتخابات در شهرستان است.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان اشکذر به ریاست"هادی هادی نسب" فرماندار و سایر اعضا ستاد در دفتر فرماندار اشکذر برگزار شد.


فرماندار اشکذر با اشاره به برگزاری احتمالی انتخابات تمام الکترونیک در شهرستان، گفت: این تصمیم با وزارت کشور و تأیید شورای نگهبان گرفته خواهد شد و اگر این موضوع قطعی شود باید امکانات و زیرساخت‌ها را برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در شهرستان فراهم کنیم.


هادی هادی نسب ضمن تاکید بر تشکیل جلسات هریک از کمیته ها برای وارد شدن به فضای انتخاباتی، افزود: ایجاد هم افزایی رسانه ای جهت برگزاری انتخابات پرشور و حداکثری مهمترین رسالت کمیته های ستاد انتخابات در شهرستان است.


فرماندار اشکذر به بازدید ستاد انتخابات استان از ستاد انتخابات شهرستان اشاره و خاطر نشان کرد: مسئول هر یک از کمیته ها، مشكلات پیش رو انتخابات آتی را به منظور اتخاذ تدابیر لازم در جلسه با ستاد انتخابات استان اعلام كنند.

 

 آدرس کوتاه :