یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158780463
فرماندار اشکذر عنوان کرد:

لزوم ایجاد وقف جدید در شهرستان جهت رفع نيازمندي‌ حوزه‌های علمیه


فرماندار اشکذر بر لزوم ایجاد وقف جدید در زمینه حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: با سوق دادن وقف‌هاي جديد به سمت كمك به حوزه‌هاي علميه مي‌توان نيازهاي اين بخش را برطرف كرد و در راه تقويت اين مراكز قدم برداشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، اولین نشست هیئت امنا حوزه علمیه خواهران فاطمیه شهرستان اشکذر با "هادی نسب" فرماندار و " حجت الاسلام طالبیان" امام جمعه اشکذر در سال جدید در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

 

 

فرماندار اشکذر در این نشست بر لزوم ایجاد وقف جدید در زمینه حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: با سوق دادن وقف‌هاي جديد به سمت كمك به حوزه‌هاي علميه مي‌توان نيازهاي اين بخش را برطرف كرد و در راه تقويت اين مراكز قدم برداشت.

 

هادی هادی نسب اظهار داشت: متوليان اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان باید ضمن ایجاد بانک اطلاعاتی جامع در زمینه موقوفات شهرستان، واقفان خيرانديش را به سمت نيات مرتبط با نيازهاي جامعه به ويژه كمك به توسعه و رفع نيازمندي‌هاي حوزه‌ها و مدارس علميه شهرستان هدايت كنند.

 

وی خاطر نشان کرد: باید با محوریت ائمه جمعه نشستی با خیرین شهرستان برگزار شود تا خیرینی که تمایل به احیاء این سنت حسنه دارند شناسایی و نیات وقف‌هاي جديد را به سمت كمك به حوزه‌هاي علميه سوق دهند.

 

در پایان این نشست در خصوص برطرف کردن مشکل واگذاری زمین حوزه علمیه خواهران فاطمیه شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

 آدرس کوتاه :