یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 133006865
فرماندار اشکذر تأکید کرد؛

لزوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود برای رشد و توسعه بیشتر


هم‌زمان با هفته دولت؛ فرماندار اشکذر در سخنانی بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود برای رشد و توسعه بیشتر تأکید و اجرای طرح‌های متعدد راه‌سازی در نقاط مختلف شهرستان را نمونه موفق این الگو عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمدعلی شاه‌حسینی» هفته دولت را فرصت مناسبی برای معرفی فعالیت‌های انجام‌شده دولتمردان برشمرد و اظهار کرد: در این هفته 42 پروژه با سرمایه‌گذاری افزون بر 170 میلیارد شهرستان اشکذر به بهره داری رسید.

فرماندار اشکذر بهره‌برداری از ده‌ها پروژه عمران شهری و روستایی، بهداشتی و صنعتی طی این هفته را ازجمله اقدامات دولت تدبیر و امید در این شهرستان عنوان کرد و افزود: این فعالیت‌ها به‌رغم مشکلات بودجه‌ای بوده که صرفاً با تلاش و مدیریتی جهادی حاصل‌شده است.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان اشکذر بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود با همکاری مردم و دولتمردان را عامل رشد و پیشرفت کنونی دانست و عرضه داشت: در همین راستا و طی سال جاری پروژه‌های متعدد راه‌سازی با همکاری بخش خصوصی و با استفاده از ماشین‌آلات دستگاه‌های متولی در بخش‌های مرکزی و خضرآباد آغاز شده است.

وی عامل دیگر کسب موفقیت‌های این شهرستان را وحدت، همدلی و صمیمیت بین مسئولین و مردم برشمرد و از ائمه جمعه و شوراها به‌عنوان پل ارتباطی مردم با مسئولین قدردانی نمود.

 

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :