یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 125068713
معاون سیاسی فرماندار اشکذر خواستار شد؛

لزوم بهره‌گیری از طرح‌های پژوهشی پایش سلامت روان


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر در حاشیه بازدید از مرکز بهداشت شهرستان بر لزوم بهره‌گیری از طرح‌های پژوهشی پایش سلامت روان تأکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ «محمد شیبانی» در حاشیه بازدید سرزده از مرکز بهداشت شهرستان اشکذر گفت: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح نظام سلامت حمایت اقشار کم‌درآمد جامعه را هدف‌گذاری کرده بود که خوشبختانه طی سال‌های گذشته نتایج مثبت آن آشکار بوده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اشکذر با تأکید بر اهمیت توجه به سایر شاخه‌های سلامت ازجمله سلامت روان تصریح نمود: غربالگری و پایش مستمر سلامت روان به‌ویژه در مناطق شهری رویکردی است که انتظار می‌رود به‌صورت گسترده و در قالب طرح‌های پژوهشی در دستور کار متولیان امر قرار گیرد.

 

وی با تقدیر از اقدامات «فضل‌الله شکاری» به‌عنوان خیر بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حضرت زینب (س) اشکذر ابراز امیدواری کرد: با تسریع در امور اجرایی، شرایط برای اتمام این پروژه بزرگ درمانی که قابلیت خدمات‌دهی به بیماران سایر شهرستان‌های استان را نیز داراست فراهم گردد.

 

درک نیازهای جامعه و لزوم هدایت خیرین به حوزه‌های مختلف موضوع دیگری بود که شیبانی بر آن تأکید کرد و ضرورت مشارکت سرمایه‌گذاران را در بخش مختلف اجتماعی خواستار شد.

 

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :