مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان:

شناسه : 782558

مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان:


مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان:

مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "علي اسلامي" روز شنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري پيرامون پروژه آبرساني به شهر ندوشن اظهار داشت: اميدواريم  تا پايان بهار سال 1392 مردم اين شهر از آب انتقالي بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد تصريح كرد:  آبرسانی به 9 شهر استان یزد از طریق خط انتقال آب،از مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت به استان یزد بود که آبرسانی به شش شهر به طور کامل انجام شده و سه شهر از جمله ندوشن و خضرآباد نیز هم‌اکنون در مرحله اجرای عملیات است.

وی میزان بودجه لازم برای تکمیل خط آبرسانی به ندوشن را نیز 2.5 تا 3میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این پروژه هم‌اکنون از پیشرفت 65 درصدی برخوردار است.

اسلامي با اشاره به اینکه در منطقه خضرآباد هنوز کار زیادی انجام نشده است، خاطرنشان کرد: میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه 10 درصد است و برای تکمیل آن به 1.5 میلیارد تومان نیاز است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد تاکید کرد: در مجموع برای تکمیل مصوبات آبرسانی به شهرهای استان یزد، به 6میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در صورت تخصیص، تا پایان بهار سال 92، شهروندان ندوشن ،خضرآباد و بهاباد نیز از آب انتقالی بهره‌مند می‌شوند.