یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158679687

مردم شهرستان اشکذر با حضور حداکثری در انتخابات دوم اسفند ماه روزی به یاد ماندنی را ثبت خواهند کرد


فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر در گفتگو تلفنی با برنامه پنج دری رادیو یزد ویژه انتخابات گفت: مردم انقلابی شهرستان اشکذر با حضور باشکوه و حداکثری خود در پای صندوق های رای در روز دوم اسفند ماه، روزی به یاد ماندنی را در تاریخ شهرستان ثبت خواهند کرد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اشکذر، فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر در گفتگوی تلفنی با برنامه پنج دری رادیو یزد ویژه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از آمادگی شهرستان برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات پیش رو خبر داد.

 

هادی هادی نسب گفت: تعداد افراد واجد شرایط رای در شهرستان اشکذر 21 هزار 133 نفر  است و تعداد 33 شعبه اخذ رای جهت برگزاری انتخابات دوم اسفندماه در شهرستان تعیین شده است.

 

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اشکذر اظهار داشت: آموزش تخصصی کاربران شعب در قالب گروه های هشت نفره و در دو هفته گذشته انجام شده و آموزش عمومی کاربران نیز طی دو جلسه در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان قوانین و مقررات انتخابات را توسط مسئول امور آموزش ستاد انتخابات استان فرا گرفتند.

 

هادی نسب گفت: مردم انقلابی شهرستان اشکذر با حضور باشکوه و حداکثری خود در پای صندوق های رای در روز دوم اسفند ماه، روزی به یاد ماندنی را در تاریخ شهرستان ثبت خواهند کرد.

 

لازم به ذکر است برنامه پنج دری رادیو یزد ویژه انتخابات از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۵ به مدت ۱۱۵ دقيقه از رادیو يزد پخش می شود.

 

 

 


آدرس کوتاه :