مردم منطقه رستاق بار ديگر حماسه آفريدند

شناسه : 1478021

مردم منطقه رستاق بار ديگر حماسه آفريدند


مردم منطقه رستاق بار ديگر حماسه آفريدند

مردم منطقه رستاق بار ديگر حماسه آفريدند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري اشكذر ، مردم منطقه رستاق در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در کنار برخي از مسئولين ، روحانیان ، دانشگاهیان و دانش آموزان ، خانواده شهدا ، نیروهای نظامی و انتظامی با حضور گسترده در راهپیمایی، بار دیگر با بنیانگذار جمهوری اسلامی ، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر تجدید بیعت کردند. 

راهپیمایان با پیمودن مسیر مسجد روستاي شمسي تا حسينيه شهداي اين روستا با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ براسراییل، خشم و انزجار خود از دسیسه های استکبار جهانی بر علیه انقلاب و نظام اسلامی را اعلام کردند. 

"محمدصالح جوكار" نماينده مردم شريف يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي به عنوان سخنران راهپیمایی 22 بهمن در منطقه رستاق با تبریک فرا رسیدن سی و پنجمین بهار آزادی به ملت ایران اظهار داشت: گرچه دشمنان با تحریم‌ها و برنامه‌های مختلفی قصد خدشه وارد کردن به نظام جمهوری اسلامی را دارند اما به لطف خداوند دود آتش توطئه به چشم دشمنان می‌رود  و ایران با راهنمایی هاي مقام معظم رهبری توانسته است به قدرت برتر جهان تبدیل شود.

جوكار تاکید کرد: ایران در قبل از انقلاب محل خوش گذرانی اسرائیلی‌ها و صهیونیستی بود و تا آنجا که توانستند اموال این کشور را غارت کردند ولی به لطف خداوند و با پیروزی انقلاب اسلامی ایران دست آنها از این مملکت کوتاه شد.