یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 125322087

مردم و مسئولان انسجام ملی را در اولویت قرار دهند


امام‌جمعه خضرآباد اظهار کرد: دشمنان این مردم و نظام قصد دارند با افزایش فشارهای اقتصادی، اتحاد مردم و مسئولان را از بین ببرند و به‌نظام اسلامی ضربه بزنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر و به نقل از پایگاه خبری اشکذر خبر؛ امام‌جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مصلای بزرگ روستای هامانه با اشاره به اینکه ملت ایران با مقاومت عزت خود را حفظ می‌کند، گفت: مقاومت در طول تاریخ هزینه داشته و ملتی که عظمت و سربلندی را می‌خواهد باید هزینه آن را بپردازد و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری هزینه مقاومت به‌مراتب کمتر از تسلیم شدن است.


حجت‌الاسلام «حسین غالبی» با تأکید بر اینکه هدف دشمنان خدشه‌دار کردن اتحاد و ایجاد تفرقه در جامعه اسلامی است، افزود: دشمنان این مردم و نظام قصد دارند با افزایش فشارهای اقتصادی، اتحاد مردم و مسئولان را از بین ببرند و از این طریق به‌نظام اسلام ضربه بزنند؛ لذا مردم و مسئولان باید حفظ انسجام ملی را در اولویت قرار دهند.


امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) و برگزاری مراسم سالروز شهادت آن حضرت در مسجد امام‌زاده سید کافی (ع) از مسئولان هیئت مذهبی خواست همراه با دسته‌های زنجیرزن و سینه‌زن در این مراسم شرکت کنند.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :