یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 155586925

مسائل و مشکلات حوزه راهداری شهرستان اشکذر بررسی شد


هادی هادی نسب اتمام پروژه کنارگذر شهر اشکذر جهت کاهش تصادفات جاده سنتو و پروژه جاده یزد به خضرآباد به عنوان مهمترین دغدغه مردم بخش خضرآباد را از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با سرپرست فرمانداری اشکذر دیدار کرد.

 

سرپرست فرمانداری اشکذر به نقش محوری جاده ترانزیتی سنتو به عنوان یکی از راه های مواصلاتی مهم کشور اشاره و گفت: این جاده یکی از جاده های پر تردد کشور به شمار می رود که با وجود تردد ماشین آلات سنگین، مسائل و مشکلات زیادی را برای تردد مردم شهرستان به وجود آورده است.

 

هادی هادی نسب با بیان اینکه بخش زیادی از پروژه کنارگذر شهر اشکذر حدفاصل پل الغدیر تا دو راهی طبس انجام شده است، بر لزوم اتمام این پروژه جهت تسهیل در تردد مردم و کاهش حوادث جاده سنتو تاکید کرد.

 

وی به دغدغه مردم خضرآباد مبنی بر پروژه جاده یزد به خضرآباد اشاره و افزود: در جلسه هفته گذشته که با حضور اعضای شورا این بخش برگزار شد درخواست امام جمعه خضرآباد و اکثریت اعضای شورا روستاهای این بخش اتمام هر چه زودتر این جاده جهت کاهش تصادفات بود.

 

 آدرس کوتاه :