یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158319198
در دیدار فرماندار اشکذر با سرپرست مخابرات منطقه یزد:

مسائل و مشکلات حوزه مخابرات شهرستان اشکذر پیگیری شد


تامین اعتبار لازم جهت کابل‌کشی و ایجاد شبکه دیتا در شهرک صنعتی نیکو اشکذر و ناحیه صنعتی حاجی آباد رستاق و نصب آنتن بی. تی. اس نسل سه و چهار تلفن همراه در در روستاهای بخش مرکزی اشکذر و خضرآباد از جمله مواردی بود که فرماندار اشکذر به آنها اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، در دیدار" هادی نسب" فرماندار اشکذر با "زارع ده آبادی" سرپرست مخابرات منطقه یزد، مسائل و مشکلات حوزه مخابراتی این شهرستان پیگیری شد.

 

در این دیدار که بخشداران مرکزی اشکذر و خضرآباد نیز حضور داشتند، فرماندار اشکذر ضمن تاکید بر تقویت زيرساخت هاي ارتباطي و مخابراتي در این شهرستان، خواستار تامین اعتبار لازم جهت کابل‌کشی و ایجاد شبکه دیتا در شهرک صنعتی نیکو اشکذر و ناحیه صنعتی حاجی آباد رستاق جهت بهره‌ گیری واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک از خدمات شرکت مخابرات شد.

 

هادی هادی نسب نصب آنتن بی. تی. اس نسل سه و چهار تلفن همراه در در روستاهای بخش مرکزی اشکذر و خضرآباد به منظور ارتقاء کیفیت آنتن دهی و رفاه حال مشترکین تلفن همراه این مناطق را از سرپرست مخابرات منطقه یزد خواستار شد.

 

در ادامه سرپرست مخابرات منطقه یزد به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه مخابرات شهرستان اشکذر پرداخت و بر تعامل و همكاري فرمانداري شهرستان در پيشبرد برنامه و پروژه های مخابراتی تاکید کرد.

 

 

   

 آدرس کوتاه :