مسئولان شهرستان اشكذر با استاندار ديدار كردند

شناسه : 1477897

مسئولان شهرستان اشكذر با استاندار ديدار كردند


مسئولان شهرستان اشكذر با استاندار ديدار كردند

مسئولان شهرستان اشكذر با استاندار ديدار كردند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان اشكذر به نقل از روابط عمومي استانداري يزد، "سيد محمد ميرمحمدي" روز چهارشنبه در اين ديدار به بررسي مشكلات مطرح شده پرداخت وبا اشاره به برخي از مصوبات اجرا نشده سفرهاي استاني هيأت دولت سابق، گفت: اگر زمينه هاي لازم براي اجراي مصوبات سفرهاي استاني هيأت دولت سابق –كه موجب انتظاراتي در مردم گرديده - ديده شده بود، اين مصوبات اجرايي مي شدند.
 استانداراهميت ايجاد زيرساختها را يادآور شد و افزود: دل خوش كردن به مصوبات، مشكلي را حل نمي كند، ما بايد امكانات را فراهم كنيم.
وي اظهار داشت: اگر امكانات فراهم شود، مي توان به نيازها پاسخ داد.
ميرمحمدي توانمندي اشكذر در زمينه پرورش اسب را پتانسيل بسيار بالايي در زمينه اقتصاد دانست و خاطر نشان ساخت: بايد ديد چگونه مي توان از طريق اين پتانسيل، كسب درآمد كرد.
وي خواستار پرورش پتانسيلها در راستاي كسب درآمد براي اين شهرستان شد.
عالي ترين مقام اجرايي استان همچنين،هماهنگ كردن صنايع با استانداردهاي بين المللي و استقرار صنايع با آلايندگي كمتر را ، دو راه حل براي رفع مشكل آلايندگي صنايع دانست و بر ضرورت توجه به اصول علمي در سرمايه گذاريها تاكيد كرد.
ميرمحمدي در بخش ديگري از سخنان خود، اظهار داشت: ديانتمان، ما را به اتحاد  توصيه مي كند و با همدلي است كه مي توان همه چيز را ساخت.
وي تصريح كرد: معادن، آب،گاز، برق و جاده براي همه ملت  و قانون ؛تصميم نظام و فصل الخطاب است.
ميرمحمدي تصريح كرد: منتظر تصويب موضوع ايجاد شهرداري رضوانشهر در هيأت دولت هستيم.
استاندار خواستار تسريع در گاز رساني به خضرآباد شد.
 در ابتداي اين ديدار، فرماندار شهرستان اشكذر به تشريح توانمنديها و پتانسيلهاي اين شهرستان پرداخت و ائمه جمعه اشكذر و خضرآباد و اعضاي شوراهاي اسلامي شهرها و روستاها به بيان مشكلات منطقه پرداختند.