یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 158074023
در سفر هیئت دولت تدبیر و امید به استان یزد:

مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور به شهرستان اشکذر می آید


فرماندار اشکذر گفت: طبق اعلام نهاد ریاست جمهوری " حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی" مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت دولت به شهرستان اشکذر سفر می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، فرماندار اشکذر ضمن اعلام این خبر افزود: همانطور که از قبل اعلام شده ریاست جمهوری اسلامی ایران در راس هیئتی بلند پایه روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه وارد استان یزد می شود.

 

هادی هادی نسب دیدار مردمی و حضور رئیس جمهور در جشن وحدت که صبح روز یکشنبه در یزد و در مجموعه امیر چخماق برگزار می شود  را از برنامه های سفر هیئت دولت عنوان کرد و افزود: همچنین از سوی ریاست محترم جمهوری و هیئت دولت یک نماینده ویژه به هر کدام از شهرستان های استان سفر و خواسته‌های مردم و مسئولین آن شهرستان را به رئیس جمهور گزارش می دهند.

 

فرماندار اشکذر تصریح کرد: طبق اعلام نهاد ریاست جمهوری " حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی" مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت دولت به شهرستان اشکذر سفر می کند.

 

وی خاطر نشان کرد: بهره برداری از پروژه گاز رسانی به شهرک صنعتی فولاد با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به صورت ویدئو کنفرانسی و با دستور ریاست محترم جمهور دکتر حسن روحانی از برنامه های دیگری است که با حضور هیئت دولت در استان و شهرستان اشکذر انجام خواهد شد.

 

 آدرس کوتاه :