یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 130318917
باهدف رفع موانع تولید؛

معاون عمرانی فرماندار اشکذر از دو واحد تولید کاغذ بازدید کرد


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر باهدف حمایت از واحدهای صنعتی و رفع موانع تولید، از دو واحد تولیدی صنعت کاغذ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر باهدف حمایت از واحدهای صنعتی مستقر در شهرستان، از دو واحد تولیدی صنعت کاغذ بازدید کرد.

«مصطفی پور دهقان» در حاشیه بازدید از واحد در حال ساخت «سامان کاغذ» که رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اشکذر نیز وی را همراهی می‌کرد گفت: اکنون برخی از صنایع شهرستان با مشکلات و موانع متعددی روبه‌رو هستند که ضروری است دولتمردان با راهکارهای مختلف ازجمله پرداخت تسهیلات فراگیر از آن‌ها حمایت کنند.

وی بابیان اینکه تجهیزات و دستگاه‌های موردنیاز این واحد تولیدی خریداری و نصب‌شده است افزود: در صورت بهره‌برداری از این واحد برای افزون بر 30 نفر به‌صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.

واحد تولیدی «کاغذ فام کویر» مقصد دیگر معاون عمرانی فرماندار اشکذر بود که ضمن گفتگو با مسئول این مجموعه عرضه داشت: حمایت از واحدهای تولیدی کاغذ و مقوا می‌تواند علاوه بر جلوگیری خروج ارز از کشور، مشکلات زیست‌محیطی حاصل از ضایعات کاغذهای باطله را کاهش دهد.

گفتنی است در این مجموعه افزون بر 50 نفر در دو شیفت کاری فعالیت می‌کنند و انواع کاغذ در اوزان مختلف تولید می‌شود.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :