معاون فرماندار صدوق:

شناسه : 782588

معاون فرماندار صدوق:


معاون فرماندار صدوق:

معاون فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق، "محمدحسین فلاح" روز چهارشنبه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، با تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش افزود: ترقی امر تعلیم و تربیت نیازمند عزم و اراده همگانی است و شوراهای آموزش و پرروش، این مهم را هموار ساخته است.
معاون فرماندار صدوق تصریح کرد: کشورهای توسعه یافته با اولویت قرار دادن آموزش و پرورش در صدر نیازهای جامعه به عنوان زیربنای توسعه ملی،‌ اصلاح و نوسازی نظام تعلیم و تربیت را با مشارکت و نظارت مردم محقق ساخته اند.
وی اظهار کرد: مشارکت در آموزش و پرورش از دیرباز مورد توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است و این بدان معناست که دولت ها تنها با صرف اعتبارات کلان قادر به تامین و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز این گونه جوامع نیستند لذا راهکارهای مناسب و قانونمندی را برای حضور و هم افزایی همه جانبه مردم و مسوولان در عرصه تعلیم و تربیت فراهم کرده اند.
فلاح گفت: در کشورمان نیز شوراهای آموزش و پرورش در بالندگی نظام تعلیم و تربیت نقشی بسیار مهم ایفا کرده اند، لذا در پرورش و تعلیم دانش آموزان بعنوان سرمایه های بزرگ جامعه همواره تصمیم گیری ها و هدف گذاری های بسیار خاصی ارایه کرده اند.
وی اظهار کرد: اعتلای کیفی نظام تعلیم و تربیت، تمرکز زدایی، مشارکت محلی برای کیفی سازی امور، از جمله اهداف متعالی بوده که شورای آموزش و پرورش همواره در محقق ساختن آن تلاش داشته است.