معاون فرماندار صدوق:

شناسه : 783312

معاون فرماندار صدوق:


معاون فرماندار صدوق:

معاون فرماندار صدوق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، "محمدحسين فلاح" روز سه شنبه در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني فرمانداري اظهار داشت: مقوله فرهنگ آنقدر حساسيت و ظرافت دارد كه كمترين بي‌توجهي به آن مي‌تواند بيشترين خسارات را به دنبال داشته باشد.

معاون فرماندار صدوق  با تاكيد بر اصلي‌ترين برنامه دشمن در انهدام فرهنگ قرآني و اسلامي جامعه ايران گفت: دشمن كه از تمام جبهه‌ها از تلاش خود مأيوس و دلسرد شده است تنها به اميد شبيخون فرهنگي به كمين نشسته تا بتواند از اين منبع به نظام ما ضربه بزند.

وي هويت ديني و باورهاي اعتقادي را دو عامل اساسي در بازيابي فرهنگي جامعه عنوان كرد و افزود: اگر در جامعه بتوانيم آموزه‌ها و عارف ديني و اسلامي را گسترش و تعميق دهيم ديگر در آن صورت نبايد نگران انحراف هويتي و فرهنگي باشيم.

فلاح با اشاره به نقش عفت و حجاب در اصلاح جامعه تصريح كرد: آنچه سبب مي‌شود جلوي بسياري از ناهنجاري‌ها در جامعه گرفته شود توجه به اصل حجاب و عفاف است كه مي‌تواند به سالم‌سازي فضاي جامعه كمك موثري كند.

معاون فرماندار صدوق تلاش متوليان امر فرهنگ در اين شهرستان در راستاي ارتقاي شاخص هاي فرهنگي را مثبت ارزيابي كرد و گفت: در نشست هاي مختلف با حضور افراد صاحب نظر در مباحث فرهنگي موارد مهم و قابل توجهي مطرح و در موارد متعددي پيگيري و اجرايي گرديده است.

اين مقام مسئول اظهار اميدواري كرد شهرستان صدوق با برنامه ريزي هاي صورت گرفته به عنوان قطب فرهنگي استان معرفي گردد.