یکی از محتواهای وب موجود را انتخاب کرده و یا یک محتوای جدید جهت نمایش در این پورتلت ایجاد کنید.

شناسه : 101330856
فرماندار اشکذر عنوان کرد؛

مهم‌ترین اهداف دولت از اجرای طرح اشتغال‌زایی روستاها؛ توسعه متوازن، اشتغال پایدار و افزایش تولید است


فرماندار اشکذر در نشست با اعضای شورای اسلامی روستای ابراهیم‌آباد مهم‌ترین اهداف دولت از اجرای طرح اشتغال‌زایی روستاِ را توسعه متوازن، اشتغال پایدار و افزایش تولید دانست و بر آگاهی بخشی مردم در این خصوص تأکید نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ محمدعلی شاه‌حسینی در نشست با اعضای شورای اسلامی روستای "ابراهیم‌آباد" بابیان اینکه دولت بسته‌های متنوع را برای رشد و توسعه افزون‌تر روستاها فراهم کرده است اظهار داشت: در همین راستا کارگروه اشتغال در فرمانداری و بخشداری‌های این شهرستان به‌منظور تصویب و پیگیری طرح‌های پیشنهادی تشکیل‌شده است.

 

فرماندار اشکذر با تشریح چگونگی دریافت وام‌های اشتغال‌زایی از اعضای شورای ابراهیم‌آباد خواست: تا ضمن تشویق و آگاهی بخشی به مردم نسبت به فعال نمودن شرکت تعاونی‌های روستایی با رویکردی جدید اقدام نمایند.

 

وی بابیان اینکه هدف دولت از پرداخت این مبالغ توسعه متوازن، اشتغال پایدار و افزایش تولید ملی به‌ویژه در روستاهاست خاطرنشان کرد: در شهرستان اشکذر نیز طی جلسات برگزارشده لزوم همیاری و همراهی ادارات در اجرای موفق این طرح به آن‌ها گوشزد شده است.

 

تغییر در کشت و استفاده از شیوه‌های نوین آبیاری موضوعات دیگری بود که شاه‌حسینی به آن‌ها تأکید کرد و گفت: در نظر داریم طرح‌های پیشنهادی در شهرستان اشکذر با رویکردی جدید بر مبنای ظرفیت و پتانسیل‌های روستاها و باهدف افزایش بهره‌وری انتخاب و معرفی گردد.

 

توسعه شاخص‌های گردشگری و نیز گسترش صنایع‌دستی از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار اشکذر بر آن تأکید کرد و افزود: در صورت حضور سرمایه‌گذار از آن حمایت خواهد شد.

 

 

 

 

 آدرس کوتاه :