نشست اولویت بندی پروژه های کمیته برنامه ریزی شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 781032

نشست اولویت بندی پروژه های کمیته برنامه ریزی شهرستان صدوق برگزار شد


نشست اولویت بندی پروژه های کمیته برنامه ریزی شهرستان صدوق برگزار شد

نشست اولویت بندی پروژه های کمیته برنامه ریزی شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"علی اکبر اولیا" روز یکشنبه در نشست اولویت بندی پروژه های این شهرستان که در محل سالن کوثر فرمانداری برگزار شد گفت: هريك از دستگاههاي اجرايي شهرستان باید در حوزه كاري خود و در راستاي تحقق برنامه هاي كلان و تصميمات جلسات براي سازندگي و رشد و توسعه بيش از پيش اين شهرستان گامهاي اساسي و جدي بردارند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مدیران باید با توجه به اعتبارات تخصيص يافته هر دستگاه اجرايي در فصل هاي مختلف با اولويت بندي برنامه هاي حوزه كاري خود، سرعت، دقت و كيفيت اجراي پروژه ها و طرحهاي مربوطه را مد نظر قرار دهند.

وی با اشاره به نیاز مبرم شهرستان صدوق به سند توسعه و چشم انداز ، خاطرنشان کرد: در این راستا صدوق یکی از شهرستان های پیشگام در تدوین این مهم بوده است .

اولیا در ادامه با اشاره به وجود صنعت فولاد آلیاژی به عنوان یکی از نقاط قوت این شهرستان اظهار داشت: توجه به خوشه های فولاد آلیاژی در تدوین سند توسعه و چشم انداز شهرستان صدوق امری ضروری و مهم به شمار می رود.

"محمد علی شاه حسینی" نیز در این نشست گفت: برنامه ریزی دقیق در عمران وآبادانی هر منطقه بستگی به کارکارشناسی دارد که مدیران دستگاههای اجرایی با ید به آن اهتمام ورزند.

سرپرست فرمانداری صدوق از مديران دستگاههاي اجرايي خواست تا در راستاي پيشرفت وتوسعه اقتصادي شهرستان برنامه ریزی نمایند.

وی سال جهاد اقتصادی را زمینه ساز پیشرفت کشور در ابعاد مختلف عنوان کرد و افزود: در این راستا مقام معظم رهبری با آینده نگری و نگاهی خردمندانه ، آینده کشور را دارای افقی روشن توصیف کرده اند.

این مقام مسئول با تاكيد بر ضرورت اتمام پروژه هاي نيمه تمام شهرستان گفت: اتمام اين پروژه ها هم اولويت استان و شهرستان و هم صلاح و مصلحت كشور است كه از هدر رفت سرمايه جلوگيري كند.

وي با تاكيد بر حفظ و نگهداري از بناها و پروژه هاي تكميل شده گفت: دستگاهها و ادارات موظف هستند برنامه و اعتباري براي حفظ راه هاي اصلي، فرعي و روستايي و ساير پروژه هايي كه به آنها اعتبار سالانه تعلق مي گيرد، در نظر بگيرند.