نشست بررسی وضعیت مسکن مهر اشکذر برگزار شد

شناسه : 780908

نشست بررسی وضعیت مسکن مهر اشکذر برگزار شد


نشست بررسی وضعیت مسکن مهر اشکذر برگزار شد

نشست بررسی وضعیت مسکن مهر اشکذر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صدوق،"محمدعلی شاه حسینی" روز چهارشنبه در نشست بررسی وضعیت مسکن مهر اشکذر که در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد گفت: تسریع در ساخت مسکن مهر این شهر نیازمند عزم جدی مردم و مسئولین برای حل اختلافات موجود است.

سرپرست فرمانداری صدوق با اظهار گله مندی از اختلافات مجود بین کارفرما و پیمانکار اظهار داشت: مسکن مهر اشکذر در بدو احداث با سرعت خوبی در حال پیشروی بود که متاسفانه به دلایل مختلف از جمله اختلاف بین پیمانکار و کارفرما این مهم متوقف شد و به کندی در حال ساخت است.

شاه حسینی تشکیل هیات مدیره با دانش و تخصص را از عوامل مهم در پیشرفت مسکن مهر هر منطقه ای دانست و تصریح کرد: متقاضیان مسکن مهر اشکذر زمینه همدلی و همکاری در راستای تکیمل و پایان این پروژه را فراهم نمایند.

وی هر گونه کوتاهی در ساخت مسکن مهر اشکذر را متوجه افرادی دانست که بدون کوچکترین تجربه اظهار نظر میکنند و باعث ایجاد اختلافات وجود می شوند.

در این نشست همچنین "امرا... فلاح زاده" با اشاره به ساخت مسکن مهر در استان یزد افزود: رقابت خوبی بین شهرستان ها در زمینه تسریع در ساخت این پروژه ها وجود دارد که انتظار می رود با همدلی و همت مردم و مسئولین شاهد خوشحالی جمع کثیری از مردم بویژه جوانان باشیم.

مدیرکل تعاون استان یزد همچنین مسکن مهر اشکذر را نیازمند نظارت جدی از سوی مسئولین دانست و اظهار داشت: پسندیده نیست که اختلافات بین کارفرما و پیمانکار زمینه نارضایتی متقاضیان را فراهم کند.

مسکن مهر اشکذر با 120 واحد 75 و 110 متری در زمینی به مساحت 12هکتار در محله زرین شهر این شهر واقع شده است.