نشست شوراي اداري شهرستان صدوق با موضوع انتخابات برگزار شد

شناسه : 783953

نشست شوراي اداري شهرستان صدوق با موضوع انتخابات برگزار شد


نشست شوراي اداري شهرستان صدوق با موضوع انتخابات برگزار شد

نشست شوراي اداري شهرستان صدوق با موضوع انتخابات برگزار شد

به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان صدوق، "حجت الاسلام و المسلمين طالبيان" روز دوشنبه در نشست شوراي اداري اين شهرستان  ضمن تسلیت سالگرد ارتحال امام راحل و قیام 15 خرداد گفت: ملت ایران باید گوش به فرمان رهبری، انتخابات 24 خرداد را باشکوه‌تر از گذشته برگزار کنند.

امام جمعه اشكذر با اشاره به حرکت و نهضت امام (ره) در به ثمر رساندن انقلابی بی‌بدیل، گفت: حرکت این بزرگ مرد تاریخ به سمت احیای کرامات انسان و آزادی‌خواهی در عصر ناامیدی و یاس بود.

وی با بیان این‌که حرکت امام راحل، حرکتی ارزشمند برای ایران و تاریخ 1400ساله دنیای اسلام بی‌سابقه است، افزود: نظام مقدس اسلامی با نگاه ویژه حضرت امام (ره) در کوتاه‌ترین زمان ممکن پس از پیروزی، مشروعیت خود را در یک همه‌پرسی حماسی به دست آورد و تا امروز نیز با پشتیبانی آگاهانه و با بصیرت ولایت مطلقه فقیه و مردم ادامه دارد.

نماينده ولي فقيه در شهرستان تصریح کرد: همه مسئولان و اقشار مختلف جامعه باید زمینه حضور حداکثری مردم را در پای صندوق‌های اخذ رأی فراهم کنند.

فرماندار صدوق نيز در اين نشست با بیان اینکه بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: این روزها فرهنگ انقلابی ایران عزيز  الگو کشورهای اسلامی قرار گرفته است و امروز شاهد بیداری اسلامی در جهان هستیم که لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

"احمدعلي دشتي پور"تصریح کرد: دشمنان همواره درصدد ضربه زدن به نظام هستند ولی تاکنون به این هدف شوم خود دست نیافته اند .

فرماندار صدوق با اشاره به اینکه دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در پیش رو داریم، اظهار داشت: مردم شریف اين شهرستان بار دیگر با حضور پر شور خود در انتخابات دشمنان را مایوس خواهند کرد و پایبندی خود را به نظام نشان می دهند.

وی گفت: حضور پر شور و حداکثری مردم در دو انتخابات پیش رو مشت محکمی بر دهان دشمنان این نظام خواهد بود.

وی خرداد ماه 92 را به دلیل گرمیداشت های مختلف از جمله؛ 15 خرداد، سالگرد رحلت امام (ره) و برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را ماه پی در پی حماسه خواند و افزود: شهدای 15 خرداد با نثار خون خود بذر انقلابی را که امام راحل (ره) در ایران اسلامی کاشتند، آبیاری کرده و درخت انقلاب در 22 بهمن 57 به ثمر نشست.

دشتي پور از انتخابات آتی به عنوان يك فرصت یادکرد و افزود: حضور آگاهانه و با بصیرت در انتخابات وظیفه ملی و همگانی است که این رویداد مهم را به فرصتی تاریخی برای کشور تبدیل می کند.

وي از همكاري ادارات شهرستان بويژه مخابرات، برق، آب و فاضلاب شهري و روستاي و شهرداري اشكذر به خاطر همكاري نزديك و تنگاتنگ با ستاد انتخابات شهرستان تشكر و قدرداني و در اختيار قرار دادن تجهيزات و نيروي انساني در راستاي برگزار انتخابات را يكي از وظايف خطير ادارات شهرستان در ايام منتهي به انتخابات عنوان كرد.

در پايان اين نشست از رئيس بانك مسكن شعبه اشكذر و نيز بازرس اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي اين شهرستان بواسطه خدمت رساني مطلوب به شهروندان با اهداي لوح يادبود تجليل شد.