نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 783022

نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد


نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد

نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، حجت الاسلام و المسلمين "محمدرضا طالبيان" روز شنبه در نشست شوراي اداري اين شهرستان كه به مناسبت گرامي داشت دهه خجسته فجر در محل سالن كوثر فرمانداري برگزار شد با اشاره به برخی پیشرفت‌های به وجود آمده پس از انقلاب تاکنون، اظهار داشت: تاثیر جهانی که انقلاب اسلامی ایران ایجاد کرده باعث بیدرای ملل مختلف اسلامی و غیر اسلامی در سراسر عالم شده است.

نماينده ولي فقيه در شهرستان صدوق و امام جمعه اشكذر انقلاب اسلامی ایران را بزرگترین پدیده قرن برشمرد و خاطرنشان کرد: این انقلاب اثرگذارترین رویداد در عصر حاضر و قرون آینده است و مطمن هستیم که نشانه‌های آن را در آینده هم خواهیم دید.

حجت الاسلام طالبيان در بررسی روند شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: سه نکته اساسی در بررسی روند انقلاب شاهد هستیم اولین نکته تحول که در درون مردم ایجاد شد، دومین نکته مدد الهی و سومین نکته وحدت کلمه هدف و راه و مسیر بود.

فرماندار صدوق نيز در اين نشست با اشاره به اعزام كاروان راهيان نور از سطح شهرستان گفت: همكاري و همراهي ادارات شهرستان در راستاي اعزام اين كاروان ضروري و لازم است.

"احمدعلي دشتي پور"  در ادامه بر حضور پرشور مردم و مسئولين در راهپيمايي 22 بهمن تاكيد كرد و گفت: حضور پرشور اقشار مختلف مردم لبيك به نداي رهبر فرزانه انقلاب و مشت محكمي به دهان استكبار جهاني است.

وي تصريح كرد: راهپیمایی امسال به واسطه همراه شدن آن با سخت‌گیری‌ها و تحریم‌های دشمن باید یکپارچه و گسترده تر از هر سال باشد و جهان بشریت این حضور پرمعنا را نظاره گر باشد.

فرماندار صدوق در بخش ديگري از سخنان خود بر شروع مراحل برگزاري يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراها اشاره كرد و اظهار داشت: آماده سازي مقدمات برگزاري انتخابات در سطح شهرستان نيازمند همكاري و همراهي كليه ادارات در مراحل مختلف مي باشد.

در ادامه اين نشست عملكرد ادارات مختلف در سطح شهرستان بررسي و گزارشي از روساي ادارات قرائت شد.

تجليل از مديران ادارات آبفار، تامين اجتماعي، ثبت اسناد، جهادكشاورزي، فني و حرفه اي، كميته امداد، مخابرات، منابع طبيعي، ورزش و جوانان، هلال احمر صدوق و شهرداري اشكذر به واسطه همكاري و تعامل تنگاتنگ با فرمانداري پايان بخش اين نشست بود.