نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد

شناسه : 1477626

نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد


نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد

نشست شوراي اداري شهرستان صدوق برگزار شد

نشست شوراي اداري شهرستان صدوق با توديع و معارفه دادستان عمومي و انقلاب اين شهرستان و مدير امور آبفاي اشكذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري صدوق، نشست شوراي اداري اين شهرستان روز چهارشنبه با حضور دادستان عمومي و انقلاب يزد،  مديرآب منطقه اي استان و فرماندار شهرستان  در محل سالن كوثر فرمانداري برگزار شد.

فرماندار صدوق در ابتداي اين نشست با اشاره به خدمات ارزشمند شهيدان رجايي و باهنر در انقلاب اسلامي  اظهار داشت: خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم و ساده زيستي از خصايص بارز اين دو شهيد بزرگوار بود.

"احمدعلي دشتي پور" با بيان اينكه الگوگیری از شهید رجایی در خدمت به مردم مایه افتخار مسوولان است، افزود: این شهید گرانقدر نقش بسزایی در افشای چهره پلید منافقان داشت و منافقان كوردل به همین خاطر رجایی و باهنر را به شهادت رساندند.

فرماندار صدوق دولت شهید رجایی به عنوان دولتی ساده‌زیست یاد کرد و گفت: این شهید بزرگوار با اصراف‌گرایی شدیداً مخالفت می‌کرد و ساده‌زیستی را الگوی خود قرار داده بود.

در ادامه اين نشست و در آيين  توديع و معارفه دادستان عمومي و انقلاب شهرستان صدوق، "جمال قضاوتي " دادستان يزد اظهار داشت: برخورد قاطع با مجرمان در استان يزد يکي از اصول و اولويت‌هاي دستگاه قضايي است.

دادستان عمومي و انقلاب يزد ادامه داد: پرونده‌هاي وارد شده به دستگاه قضايي استان يزد اغلب، موارد پيش‌ پا افتاده و کوچک است و در استان جرايم خشن و جنايي، سرقت‌هاي مسلحانه، آدم‌ربايي، تجاوز به عنف و ... کمتر مشاهده مي‌شود.

وي يکي از دلايل بروز کمتر اين وقايع در استان يزد را اعتقادات قوي مردم اين استان دانست و يادآور شد: از آنجا كه مردم يزد مسائل شرعي و قانوني را رعايت مي‌کنند، کمتر شاهد جرايم خشن و جنايي در اين استان هستيم.

وي در بخش ديگري از سخنان خود از  خدمات و زحمات "محمدحسين دهقاني فيروزآبادي" دادستان پيشين شهرستان صدوق تشكر و قدرداني كرد و  "حجت الاسلام و المسلمين اسلامي" را به عنوان دادستان اين شهرستان معرفي نمود.

در ادامه نشست شوراي اداري اين شهرستان و در آيين توديع و معارفه مدير امور آبفاي اشكذر، "علي اسلامي" مديركل شركت آب و فاضلاب استان يزد به تكريم ارباب رجوع اشاره كرد و گفت: يكي از مهمترين وظيفه مسئولان و كارمندان حفظ كرامت و شان مراجعين و پاسخگويي مناسب و درخورشان مي باشد.

 مدير كل شركت آب و فاضلاب استان با تقدير از خدمات ارزشمند "اصغر عالم زاده" وي را يكي از مديران نمونه آب و فاضلاب معرفي كرد و گفت: وي در طول دوران بيش از 5 سال در شهر اشكذر خدمات ارزشمند و ماندگاري را ارائه نموده است.

وي با تقدير از مدير پيشين اين امور، "سيد عليرضا ميرحسيني " را به عنوان مدير جديد امور آبفاي اشكذر معرفي كرد.