به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان اشكذر ، "محمدعلي شاه حسيني" روز يكشنبه در نشست اعضاي شوراي اسلامي شهر اشكذر با تاكيد بر وحدت و يكپارچگي در همه مناطق شهرستان اظهار داشت: عده اي سودجو با ايجاد ناهنجاري و بداخلاقي در شهرستان سعي در ايجاد فضايي ملتهب و آشفته دارند كه  بايد بدانند اين تفكر فرسوده و ناپسند در بين مردم جايگاه ندارد و با آنها قاطعانه برخورد خواهد شد.

فرماندار اشكذر پيگيري مطالبات مردم و انتقال آن به مسئولين را وظيفه مهم شوراي هاي اسلامي دانست و تاكيد كرد: در اين راستا عده اي با ايجاد حواشي مانع از تحقق وظايف مهم شوراي اسلامي در راستاي توسعه عمران و آباداني در مركز شهرستان مي شوند.

اين مقام مسئول پيگيري وضعيت درمانگاه و بيمارستان را از مهمترين اولويت هاي كاري خود عنوان كرد و گفت: پيگيري هاي متعدد اداري با مركز استان و وزارت بهداشت صورت گرفته و در ادامه نيز مقرر شده تا در نشستي ويژه با نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و دانشگاه علوم پزشكي اين مهم بررسي و نهايي گردد.

شاه حسيني در پايان از شوراي اسلامي اشكذر خواست تا ضمن همكاري تنگاتنگ با فرمانداري شهرستان، در راستاي ارتقاي ابعاد  فرهنگي، اقتصادي، اجتماعي، عمراني مركز شهرستان  تلاش نمايند.

 

 

 

 


shahr1.jpg shahr2.jpg shahr3.jpg